Home Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

• Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 7 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 0532 283 74 78 nolu telefonu aramanız veya info@foursistershandmade.com.tr konu ile ilgili bir mail atmanız olacaktır.

Önemli Bilgiler:

– İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

– Kırılacak ürünlerin iade gönderiminde ürünlerin size gelirken ki koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bu sebeple kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir.

– Hijyen hassasiyeti bulunan iç giyim, çorap gibi ürünlerin iadesinde ürünlerin kullanılmamış olması, koruma bantlarının ve etiketlerinin çıkarılmamış olması gerekmektedir.

– Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay mesajından itibaren 3-5 iş günü içinde tutar tarafınıza geri ödenir.

– İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

– İade işlemlerinden sonra sepet tutarınızın 200TL altında olması durumunda, tarafınıza 11.90TL kargo ücreti yansıtılacaktır.

• Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Memnun kalmadığınız veya herhangi başka bir neden ile değiştirmek istediğiniz ürünler için 7 gün boyunca değişim hakkınız bulunmaktadır. Konu ile ilgili olarak info@foursistershandmade.com.tr’ye mail atabilir veya 0532 283 74 78 no’lu telefondan bize ulaşarak değişim işlemini tamamlayabilirsiniz.

Önemli Bilgiler:

– Değişimini istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

– Kırılacak ürünlerin iade gönderiminde ürünlerin size gelirken ki koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bu sebeple kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir.

– Hijyen hassasiyeti bulunan iç giyim, çorap gibi ürünlerin değişiminde ürünlerin kullanılmamış olması, koruma bantlarının ve etiketlerinin çıkarılmamış olması gerekmektedir.

– Ürününüzün değişim koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir.

– Değişim koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

• Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

Eğer foursistershandmade.com.tr’den aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 30 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak info@foursistershandmade.com.tr’ye mail atabilir veya 0532 283 74 78 no’lu telefondan bize ulaşarak iade işlemini tamamlayabilirsiniz.

• Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda info@foursistershandmade.com.tr adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz veya +90 532 283 74 78 no’lu telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.

X